МенюПосилання

Ви раді, що навчання почалося?
Усього відповідей: 180

Цікаві статті


Прибирання території НВК

Мрія про найкращу школу не оминає нікого. Кожен учень хоче навчатися у хорошому закладі, усі батьки дбають, аби їхні діти були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання.

 

 

¸¸Гімназія¸¸Перспектива´´ – це своєрідна республіка, де вчителі та учні щільно творять майбутнє. Це велика родина, яка має свій ритм існування, захоплює новизною. Це дім, де кожен знайде своє місце, не залишиться в стороні. Дають дітям освіту вчителі, які мають добру фахову підготовку та відмінні особисті якості. Вчитель гімназії – це наставник, який не лише здатен навчати опановувати науку, а й прививає інші риси для формування переконань жити, вчитися і творити. Своїм досвідченим поглядом бачити прихований потенціал в кожному.

Діти беруть активну участь в житті школи, про це свідчать її високі успіхи серед всіх закладів Київщини. Нещодавно, гімназія провела добровільний захід – прибирання власної території, де взяли участь всі класи, окрім наймолодших перших. Учні брали з собою граблі, віники, сміттєві пакети – все , що потрібно було для роботи. До дітей приєдналися їхні батьки, які не побажали залишатися осторонь. Під управлінням керівників, класи отримали свої ділянки для прибирання. Кожна дитина та дорослий вклав свою частку в цю спільну справу. Особливої наснаги та завзяття можна було запозичити в учнів 2-В, 2-Б, 3-Б,3-А, 3-А, 3-Г класів. Найбільше прагнення проявили 5-Г, 4-Г, 5-Д, 4-Д, 5-Б, 6-Б, 6-В класи. Учні 7,8, 9 класів мали серйозне відношення до прибирання ,і в результаті – чудово виконана робота. 10 та 11 класи , як найдоросліші, показали зразок злагодженої та цілеспрямованої праці. Мудрі й досвідчені керівники спрямовували їхнє натхнення в потрібне русло.

За бездоганну роботу, можна відмітити таких вчителів, як Шукало С.І., Бондаренко О.А., Мелащенко О. М., Мартишко А.В., Нікітіна Е. І., Євтушенко Л.В., Полуницька Л.М., Сіренко Н.М., Павленко Л.Я., Руденко Т.М., Жукова С.О., Рисенко С.В., Шалбанова Л.К., Лісовська В.Б., Давиденко, Сірик М.В.,

Богуш Н. М., Нестеренко Л. І., Заволока Л. М. , Сосімович Н.Г., Журавель Г.В., Заєць Л.С., Приходько Л. М., Дмитренко Л.А., Омелай, Троцька Р.О., Забіла Т. С.

Всі вони працювали, не покладаючи рук заради улюбленого закладу. Майже через годину прибирання було завершено, а діти з батьками відправилися додому.

Приємно було спостерігати територію , яка сяє чистотою та охайністю. Адже кожен учень ¸¸Гімназії¸¸Перспективаʼʼ знає , що чисте довкілля – чисте сумління!

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 1139
Читайте також:
• Національний проект «Відкритий світ»К-сть коментарів: 0
• Екскурсія в Музей новинК-сть коментарів: 0
• Поет – художник любовіК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...