МенюПосилання

Чи задоволені Ви роботою гімназії?
Усього відповідей: 172

Цікаві статті


Свою Україну любіть
   Велич і значення письменника вимірюються тим, наскільки глибоко коріння його творчості сягає народного життя і наскільки правдиво він відбиває цінності свого часу. Ці вимоги втілені в художній скарбниці Тараса Шевченка.
   Хто ж як не Шевченко вчив любити свій край, дбати про благородство імені свого і моральну чистоту. Ім’я Кобзаря символізує чесність, правду і велику любов. Ще раз у цьому переконуєшся, коли завітаєш до гімназії в перші весняні дні. У ці Шевченківські дні вчителі-філологи проводять декаду української мови та літератури. Цього року, як ніколи, було незвичайно духовно, весело, цікаво і патріотично.
   Найперше, що привертає увагу, це галерея літературних газет, які випустили учні 9-А, 5-А, 6-В класів біля своїх кабінетів. У них можна прочитати про кохання Шевченка, про його перебування (свого часу) в Борисполі. А які яскраві й неповторні дитячі ілюстрації до творів поета та репродукції картин Шевченка-художника.
   Надовго залишиться в пам’яті гімназистів світлим кадром день 13 березня. Лагідні, привітні усмішки, слова захоплення і захвату – дітям й учителям, які прийшли у вишиванках. Ніжність, замилування у поглядах – такого, здавалося ще ніколи не було. Справжнє почуття свята і святості в душі кожного. Так і хочеться проспівати пісню про «сорочку мамину».
   Приємно здивували всіх наші п’ятикласники: вони гордо красувалися багатством національного вбрання. Разом із класним керівником Нестеренко Любов’ю  Іванівною 5-А клас всі, як один, величалися дивосорочками. Від них намагалися не відставати 1-А і 11-А, та й в кожному класі було не менше п’яти учнів у вишиванках. А що вже наша малеча, то це просто парад біло-червоних мережечок, маківок, троянд, які ніби розквітли на дитячих білосніжних сорочках. Учителі також підтримали дітей: прийшли у вишиванках  Георгієва Н. В., Нагаєва Л. М., Депешко О. В., Лещенко Т. В., Руденко Т. М., Крастиченко В.В.   Рідна пісня – то неоціненне духовне багатство, в якому народ живе, передає з покоління в покоління свою мудрість і славу, культуру і традиції. Кожна пісня, як квітка, у якої свій неповторний аромат і відтінок барви, – а  цих відтінків кожна барва має тисячі. Наша пісня з гомону полів і лісів, морів і отчої землі, мережана сходом і заходом сонця, гаптована сяйвом місяця і зірок, переткана калиною і пшеничним колосом. Тому-то зібрала українська пісня «півгімназії» у фойє на караоке. Учасники співали і навіть підтанцьовували, а слухачі насолоджувалися цим духовним дарунком. І нехай ніхто не сміє заперечувати красу і велич нашої – української – пісні. Грамоти за найкраще виконання  отримали такі учні: Заміхора Алла, Устьянцева Валя (6-В), Іванченко Іра, Зайцева Юля, Хома Андрій (7-А), Волошина Марина, Чепілко Аня (7-Г), Чесановська Софійка, Набок Олег, Бринзей Настя, Слободян Аніта, Стрижак Аня (5-Б). допомагала всім учасникам, підспівуючи, Дубенюк Лєна (11-В).
   Кажуть, немає більшого щастя, ніж рятувати людей. Так думають і учні 7-А класу, які вирішили влаштувати благодійну виставу за п’єсою «Княгиня Ольга», написаною юною письменницею Калій Сашею (7-А). А зібрані кошти передати на лікування тяжкохворої випускниці гімназії. Відгукнулися на добру справу учні 3-их, 4-их, 5-их, 6-их, 7-их класів. І було зібрано 1250 гривень. Ось де воно – дитяче милосердя!   У кожного народу є свої моральні цінності, духовні скарби. Для українців – це святий хліб і рушник, рідна мова і пісня, родина і правдиве слово Великого Шевченка. Під таким девізом відбувся урочисто-святковий концерт для гімназистів. Учні 6-В класу підготували літературну композицію «Жива душа Тарасова, жива, неподоланна!». Про світ захоплення і допитливість малого Тараса показали сценки Тисячна Лєра, Масло Маринка, Погребняк Саша, Заміхора Алла, Івануса Марта (6-В). Ведучими були дівчата 9-А класу Криворотова Настя та Бреус Саша. Інсценізували уривок із поеми «Катерина» Дубовик Андрій, Головаш Женя, Рибак Іра, Криворотова Настя та Бреус Саша (9-А). Запалили любов’ю і добром глядачів п’ятикласниці Крастиченко Катя, Гончарук Оксана, Пурденко Саша, виконавши сучасні ліричні  пісні. Після проникливого й зворушливого прочитання поезій Шевченка Набоком Олегом (5-Б), Гончарук Оксаною (5-А) та Безрукавою Настею (11-Б)  виконали запальний гуцульський танок рибак Іра та Старчевська Іра (9-А). На завершення свята Алла Заміхора (із учасниками дійства) заворожила зал піснею «Одна родина, одна калина». Публіка підспівувала та аплодувала.
   Слава гімназистам! Слава юним українцям! Слава вчителям-філологам! Слава Великій Україні!

ЗАХОДИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ
УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ З 05.03. – 16.03.2012 р.
 Назва ЗаходуДата Клас Відповідальні 
1.Виставка літературних газет, присвячених творчості Т. Шевченка та рідній мові 05.03. 5-11Усі вчителі
2.Виставка репродукцій картин Тараса Шевченка та дитячих малюнків до творів Кобзаря05.03. 5-11Приходько Л.М., Бистра Н.М.
3.Бесіда «Шевченко і Бориспільщина» (презентація факсимільного альбому Великого Кобзаря) на уроках української літератури06.03.5-11Усі вчителі
4.Радіопередача «Жива душа поетова – свята» (до 198-ої річниці з дня народження Т. Шевченка)07.03.5-11Приходько Л.М.
5.Міні-диктант «Шевченкова весна», «Невмируще слово Кобзаря» (на уроках української мови)12.03.5-11Усі вчителі
6.Фестиваль вишиванок «Віночок учасників дійства»13.03.1-11Усі вчителі та класоводи
7.«Карооке української народної та сучасної пісні»13.03.1-11Георгієва Н.В.
8.Вікторина «Чи знаєш ти Шевченка?» (на уроках української літератури)14.03.5-11Усі вчителі
9.Шевченківський урок у бібліотеці: «Тарасові слова – то правда жива»14.03.6-А, Б, ВАндрейчева Г. Ю., Богуш Н.М., Бистра Н.М.
10.Благодійна вистава (інсценізація п’єси «Княгиня Ольга», складеної Калій Олександрою, ученицею 7-А класу)15.03.4-ті, 6-ті, 7-міКлименко Н.І., Георгієва Н.В.
11.Мовна гра «Слово до слова – складається мова»15.03.5-9-тіПриходько Л.М.
12.Літературно-мистецьке свято: «Свою Україну любіть»16.03.9-А,Б,В, 6-А,Б,В, 7-Б,Г.Приходько Л. М., Богуш Н.,М., Троцька Р.О.

Переглядів: 1470 | Автор: Богуш Н.М.
Читайте також:
• Поет – художник любовіК-сть коментарів: 0
• Відповідальність за жорстоке поводження з тваринамиК-сть коментарів: 0
• Про характерні причини пожеж, надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них за 2012 рікК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...