МенюПосилання

Чи достатньо швидко працює наш сайт?
Усього відповідей: 97

Цікаві статті


Правда про субкультури
Сьогодні вулицями нашої країни гуляє забагато псевдо-панків, - емо, - готів та інш. Тому, щоб уникнути плутанини, Метро Освіта пропонує короткий огляд класичних субкультур, в основному через призму музики, адже майже всі субкультури формувалися через музичні захоплення їх засновників.

Панк

Панк - це музична субкультура, яка з'явилася у другій половині 70-х років у США та Британії під впливом таких груп як "The Velvet" "Underground", "Ramones" та "Sex Pistols". Слухають "The Clash", Iggi Pop, Joy DivisionTa, ін.

Металісти

Металісти
 - це молодіжна субкультура, що з'явилася у 80-ті роки під впливом чого?$CUT$ Правильно, хеві-метал. Металістів зазвичай дуже легко впізнати по чорному шкіряному одягу, грубому взуттю і здебільшого довгому волоссю у хлопців. Напрямів у металі багато, але для більшості характерні депресивний настрій, відчай. Слухають "Black Sabbath", "AC/DC", "Iron Maiden" і безліч представників підстилей.

Хіпі

Хіпі
 - це молодіжна філософія і субкультура, що з'явилася в 60-х роках в США і головним чином була направлена проти війни у В'єтнамі. Також хіпі виступали за свободу кохання та пацифізм, головним лозунгом хіпі був і залишається "Make love not war!", що означає "Займайтеся коханням, а не війною". Слухають "Біттлз" та Дженіс Джоплін.

Готи

Готична
 субкультура зародилася у кінці 70-х років на хвилі пост-панку. Світогляд готів можна охарактеризувати як "темне світосприйняття". Вони люблять гуляти кладовищами, читати готичні романи, мультфільми Тіма Бертона... Зовнішній вигляд відповідний. Слухають "The Banshees", "The Cure", "Danse Society" та ін.

Репери

Репери
 досить тісно пов'язані з хіп-хоп-культурою, графіті та брейкдансом. Сама субкультура народилася ще в 70-х роках у США. Окрім специфічного зовнішнього вигляду, для реперів характерний жаргон. Сучасний реп перетворився на комерцію, а репери в кліпах обвішалися золотом і діамантами. Слухають "2рас", "Coolio", "Dr. Dre" та ін.

Будь-яка субкультура таїть у собі певну філософію, і, мабуть, перш ніж вішати на себе ярлик, треба якомога більше дізнатися про цю філософію.
Переглядів: 2069 | Автор: Гончаренко Олександр
Читайте також:
• ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ ПІД ЧАС ГРОЗИК-сть коментарів: 0
• Моніторинг якості загальної середньої освітиК-сть коментарів: 0
• Участь гімназистів у І етапі Всеукраїнських військово-патріотичних спортивних змаганнях «Сокіл («Джура»)К-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...