МенюПосилання

Навіщо ви приходите до гімназії?
Усього відповідей: 113

Цікаві статті


Мода
Основні напрями стилю в одязі!

Білизняний (Lingerie-Stil) - актуальний в 90-і роки стиль, в якому верхній одяг нагадує білизну: наприклад, топ-бюстгалтер або плаття-комбінації (розроблявся зокрема Studio Versace).
Вамп - одяг з відкритими плечима, часто плечі видно через прорізи в рукавах, нижче також може проходити волан.

Вінтаж (Vintage-Look) - романтичний стиль, для якого характерні одяг і аксесуари, неначе відкопані на барахолці або в скрині бабусі: наприклад, сумочки з бахромою або в'язані гачком шалі.

Гарсон - строгий, «чоловічий» стиль в жіночому одязі, що виражав прагнення до емансипації; набув поширення в 20-і роки після публікації романа Віктора Маргеріта «La Garconne» («Жінка-хлопчик»); характерні костюм-смокінг, пальта і піджаки чоловічого крою.

Гвардійський - строгі, схожі на військову уніформу пальта і костюми.$CUT$ 

Гірлі (Girlie-Look) - одяг в стилі солістів групи «Спайс Герлз», в 90-і роки популярна серед молоденьких дівчат, виражає так звану «силу жіночності»; одяг в цьому стилі відрізняється, з одного боку, тінейджерською, дівочою безпосередністю, з іншого - він підкреслено сексуальний, комбінується з чобітьми на високій платформі і ін. елементами, волосся часто заплітається в кіски.

Джангл - одяг в стилі «растафай» або «мілітарі», з'являється на початку 90-х разом з одноіменною музикою в швидких брейк-ритмах.

Діско - популярний в 70-і роки стиль одягу, в якому ходили звичайно на дискотеки, склався під впливом культового фільму «Лихоманка суботнього вечора» з Джоном Траволтою і Олівією Ньютон-Джон; для нього характерне все блискуче, наприклад, «металеві» тканини, люрекс, лелітки, мішура, стрази і т. п.; знову актуальний в ретро-колекціях 90-х.

Едвардіанський новий - що корелює з тим, що з'явився в кінці XIX століття. Едвардіанським стилем назвали стиль чоловічого костюма, популярний в Англії в 50-і роки; характерні акуратні однобортні досить закриті піджаки, жилети, вузькі брюки, казанки і хусточки в нагрудній кишені.

Етнічний - тканини, забарвлення, орнаменти і прикраси, орієнтовані на прикраси і орнаменти примітивних народів.

Звібел (Zwiebel-Look) - стиль 90-х років, при якому прийнято носити багато шарів одягу, що видніється один з-під одного.

Імперський - стиль в одязі, що набув поширення за часів правління Наполеона I (1804-1814); характерний прямий крій, падаючі вільними складками плаття і пальта, з сильно завищеною талією, що проходить відразу під грудьми, - фасон, до якого потім зверталися практично у всі часи.

Козачок - стиль, заснований на елементах традиційного козачого костюма; з комірами-стійками, хутряними підпушеннями, позументами і застібками з перекидними петлями.

Камуфляж - одяг з тканин з маскувальним малюнком, популярний серед Freak'ів в 60-70-і роки і серед хіп-хоперів в 90-і.

Канкан - головний елемент: крінолінові, прикрашені мереживами, спідниці за зразком спідниць танцівниць канкану в кабаре.

Кантрі - класичний британський, невимушений стиль в одязі, взятий на озброєння високою модою в 70-і роки; для нього характерні шерстяні матеріали, перш за все твід, традиційних забарвлень «гленчек» і «шотландка».

Карибський - головний елемент: спідниця, що облягає стегна і сильно розкльошена, дуже пишна внизу.

Кармен - навіяний іспанськими платтями в стилі фламенко: з облягаючими спідницями, що розкльошуються від колін, прикрашеними широкими воланами, відкритими плечами, обробленими воланом або вирізом (виріз «кармен»); з 1977 року актуально для моди у фольклорному стилі.

Коледж - навіяний одягом американських коледжів; спортивно-охайний стиль; до нього відносяться блузи сорочкового крою, строгі плаття з білими комірцями, спідниці в складку, блайзери і трикотажні двійки; у європейській моді з початку 50-х років вважається класичним.

Колор блокінг (Colour Blocking) - прийом використання контрастних за кольором деталей або частин одягу, завдяки якому він справляє враження об'єкту графічного мистецтва; характерний, наприклад, для стилю Курреж.

Координати (Coordinates) - різні матеріали або предмети одягу, відповідні один одному, що координують один з одним за кольором, малюнком, фактурою і т.п.

Курреж - створений паризьким кутюрье Андре Куррежем під впливом мистецтва оп-арту і космічних польотів, модний в другій половині 60-х років.

Лара - стиль, що нагадує стиль козачок, увійшов до моди після виходу у світ фільму «Доктор Живаго».

Мао - одяг, що нагадує традиційний робочий костюм китайців, а також форму Мао Дзе-дуна: довгий, закритий однобортний жакет з коміром-стійкою; для жінок це, перш за все, костюм, брюки з жакетом; в кінці 60-х років знайшов популярність в Англії, в моді був відносно недовго.

Мілітарі або військовий - стиль, як в чоловічому, так і жіночому одязі, по образу військової уніформи, як правило, в сіро-зелених або оливкових тонах.

Морський - одяг для спорту і відпочинку, в основному, в біло-синій гамі, з'являється біля 1880 року, характерні темно-сині блайзери, золоті ґудзики, білі брюки, кашкети і т.п.

Недбалий - у протилежність діловому стилю або стилю «sity» (міський), не те щоб дешевий, але і не продуманий до останньої деталі стиль, що має на увазі легку недбалість і складається в основному з універсальних елементів, що добре комбінуються з будь-яким одягом.

Оверсайз (Oversize-Look) - стиль, в якому прийнято носити речі, більші на декілька розмірів; був модний в 80-і роки, в 90-і роки; улюбленийГотье.

Овер/андер (Over/Under Look) - стиль, що комбінує різні прості елементи одягу, наприклад, плаття завдовжки до литок і вузькі брюки.

Оп-арт - напрям в моді 60-х років, що надихнув оптичним мистецтвом - оп-артом; характерні геометричні, абстрактні орнаменти, яскраві, насичені, контрастуючі один з одним кольори, наприклад, поєднання білого і чорного.

Прозорий - одяг, повністю або частково зшитий з прозорих матеріалів, крізь які видно голе тіло або нижня білизна.

Пуристський - стриманий, лаконічний, непомітний, акуратний стиль в одязі. 
Ретро - використання в більш-менш модифікованому вигляді елементів модних напрямів минулого.

Романтичний - поширений в 60-і і 70-і роки, характеризується використанням фольклорних елементів, рюш, воланів, довгих летючих платтів з набивних бавовняних тканин з обтягуючим верхом.

Сафарі або колоніальний - спортивний стиль, що з'явився в 60-і роки, запозичив елементи уніформи військових в тропіках; характеризується використанням легких, стійких до зносу тканин бежевого, коричневого кольорів і кольору хакі, безліч накладних кишень зі складкою посередині, клапани і погони.

Слінки (Slinky-Look) – облягаючі фігуру плаття зі струмуючих матеріалів, модні на початку 70-х, за зразком моди 30-х.

Сліт (Slit-Look) - модний в 70-і роки стиль одягу, при якому під міді або максі спідницею з розстебнутою до висоти стегон передньою планкою були надіті короткі шорти або міні спідниця.

Смокінг (Tuxedo Style) - (tuxedo - в американському варіанті англійського означає «смокінг») - характеризується використанням смокінга в повсякденному житті, у тому числі і жіночому одязі.

Спортивний одяг (Sportswear) - вільний, не утруднюючий рухи одяг, призначений для повсякденного носіння і для відпочинку; спочатку багато його елементів запозичені з форми спортсменів.

Топ-лес - стиль, представлений дизайнером Руді Гернрайхом в 1964 році; головна межа - голі або відкриті груди; вплинув на купальну моду, в якій на початку 70-х з'явилися так звані монокіні.

Фольклорний - стиль, що вбирає в себе елементи національних костюмів практично зі всього світу і сполучає їх в якесь нове ціле; популярний з 1976 року, дякуючи Верб Сен-Лорану, в 90-і поширений у формі етно-міксів.

Циган - увійшов до моди разом з фольклорним стилем в сезон 1976/77. Орієнтований на стилізований костюм цигана (окремі елементи цього костюма були популярні ще в XIX столітті); характерні спідниці з воланами, шлейфами, також блузи, прикрашені воланами, що зав'язуються на пупку вузлом і/або з декольте «кармен», пишні прикраси у вигляді ланцюжків, намист і моністо.
Переглядів: 2942 | Автор: Гончаренко Олександр
Читайте також:
• Снiданок - необхiдна умова здоров'я пiдлiткiвК-сть коментарів: 0
• Сленг чи знущання над Рiдною мовоюК-сть коментарів: 0
• Гетьман Пилип ОрликК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...