МенюПосилання

Чи підтримуєте Ви введення зовнішнього незалежного оцінювання?
Усього відповідей: 184

Цікаві статті


Що таке екзамен Pearson?

Pearson Test of English – це міжнародний екзамен, який підтверджує рівень володіння англійською мовою як іноземною. Цей міжнародний іспит існує понад 25 років. В Україні цей проект почав працювати з 2010 року.
Екзамен Pearson Test of English можна скласти 4 рази на рік: травень, червень, листопад та грудень. Бажаючі скласти тест повинні зареєструватись в одному з 10 акредитованих вУкраїні центрах тестування.
</span>

Переглядів: 820 Коментарів: (0)Читати далі

Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.
Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.


Переглядів: 1043 Коментарів: (0)Читати далі

Під час осінньо-зимового періоду дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів. Це є результатом того, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, багато людей проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання протипожежного режиму.

Переглядів: 763 Коментарів: (0)Читати далі

ІСТОРІЯ ТА ГЕОГРАФІЯ УКРАЇНИ
ЦІКАВЕ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Вперше назва "Україна" з'явилася наприкінці XII ст. в Іпатіївському літописі у 1187 році у зв'язку зі смертю в Переяславі князя Володимира Глібовича. У літописі говориться: "...и плакашася по нем всі переяславци... бе бо князь добр и крепок на рати...
и о нем же Украина много постона...". За часів Галицько-Волинського князівства його землі одержали назву "Україна", яка пізніше, з XVI ст., вживалася в документах в межах більшості заселених українцями земель, що увійшли до Польщі.

Переглядів: 3138 Коментарів: (0)Читати далі

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.

Переглядів: 1145 Коментарів: (0)Читати далі

Державні нації дбають про те, щоб молоде покоління прилучалося до власної історії. Пам’ятати її — право та обов’язок цивілізованих націй.
 
Сьогодні з темряви віків проступають маловідомі досі або зовсім нові імена — величні тіні наших забутих предків. Сотні років від суспільства замовчувалися або зникали невідь-куди свідчення про славетних українців, людей великої сили духу, справжніх богатирів української історії.

Переглядів: 2580 Коментарів: (0)Читати далі


   Це один із 16 Національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.

Переглядів: 1098 Коментарів: (0)Читати далі


   Велич і значення письменника вимірюються тим, наскільки глибоко коріння його творчості сягає народного життя і наскільки правдиво він відбиває цінності свого часу. Ці вимоги втілені в художній скарбниці Тараса Шевченка.

Переглядів: 1454 Коментарів: (0)Читати далі


   Мудрість і сила людини – в єднанні з мистецтвом, наприклад, із театральним. Театр – це не просто дім, в якому панує гра і живе талант. А це те, що живе поруч з нами, можливо, не схожим іноді на людське, але повнокровним життям.

Переглядів: 928 Коментарів: (0)Читати далі

   У всіх народів є улюблені свята, звичаї, традиції. В українців  «святая святих» – це фольклор. Саме тому найулюбленіші ті дні в гімназистів, коли  відбувається фольклорний фестиваль, бо в народній творчості – наше минуле, сучасне й майбутнє. У ній найповніше виявляється душа українського народу.

Переглядів: 945 Коментарів: (0)Читати далі
« 1 2 3 4 »
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...