МенюПосилання

Як ви ставитесь до фіз-ри?
Усього відповідей: 159

Новини


ЗВІТ про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності дитини», «Дня цивільного захисту» та об’єктових тренувань

З 22 по 25 квітня 2019 року в Бориспільському навчально-виховному комплексі «Гімназія «Перспектива» було проведено «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності дитини», а  26 квітня 2019 року з 09.00 – «День цивільного захисту» та об’єктові тренування.

            До участі в проведенні «Тижня з основ безпеки життєдіяльності  дитини», «Дня ЦЗ» та об’єктових тренувань було залучено керівний та начальницько-командний склад ЦЗ НВК; особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ; весь постійний склад учнів 1-11-х класів.

У ході підготовки та проведення Дня цивільного захисту та об’єктових тренувань був розроблений та затверджений План підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини».

Протягом «Тижня безпеки дитини» з учнями було проведено ряд практичних заходів: тренінги, квести, ігри, вікторини по правилам дорожнього руху та протипожежного захисту, відпрацьовувалися дії за сигналами  оповіщення при виникненні НС. Під час  екскурсії до пожежної частини, яку цікаво та змістовно  провів Петренко Сергій, працівник служби порятунку, учні навчилися користуватися вогнегасниками,  оглянули всі пожежні автомобілі, дізналися детальніше про специфіку професії рятувальників та повторили правила пожежної безпеки.   Учні 6-7-8-их класів зустрічалися з начальником сектору в складі Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області Хімічем Андрієм Володимировичем, який розповів про кримінальну відповідальність неповнолітніх та відповідальність неповнолітніх за прояви булінгу. Волонтери Червоного Хреста України  навчали гімназистів 10-11 класів надавати першу домедичну допомогу постраждалим при надзвичайних ситуаціях.

До «Тижня знань безпеки життєдіяльності» було оформлено плакати, стенди й виставки  з основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.  Учні молодшої школи взяли участь у конкурсах малюнків на теми: «Світлофор – наш друг», «Безпечна дорога до школи», «Обережно, дорога!», «Небезпека поруч», учні старшої школи малювали про пожежу, стихійні лиха: «Бережіться пожежі!», «Твоє життя – у твоїх руках!» тощо.

Під час «Тижня безпеки дитини» силами учнівського самоврядування було проведено радіогазету «Знай, умій, бережи!», конкурс на кращий куточок з ТБ, оформлено стенди: «Здоров’я і життя людини – найвища цінність», «Перша домедична допомога», «Це повинен знати кожний!».

Класоводи та класні керівники провели ряд виховних бесід, тренінгів, дискусій. Особливо захоплюючими та пізнавальними були відеолекції: «Недопустимість насилля в сім’ї»,  «Тютюнопаління та алкоголізм – чи важко втриматися від шкідливих звичок?», «Профілактика захворювань», «Життя на продаж» тощо.

У ході проведення Дня цивільного захисту  штабом ЦЗ НВК було організовано відпрацювання дій учнів, постійного складу закладу при виникненні НС на території навчального закладу, відпрацьовано алгоритм дій особового складу НВК в умовах надзвичайних ситуацій: відбулася евакуація особового складу з приміщення НВК та піший вихід із зони ураження в умовах виникнення небезпеки. Під час евакуації організованість, чіткість дій продемонстрували всі учні школи. Евакуацію у безпечне місце було здійснено за 4 хвилини 03 секунди.

Під час проведення Дня ЦЗ у всіх класах навчально-виховного комплексу було проведено  класні години з питань цивільного захисту (поведінка в безпечних місцях під час  надзвичайних ситуацій, а також  відпрацьовано дії по сигналу "Увага всім!").

Після виконання тренувальних завдань учні вишикувалися на урочисту лінійку з нагоди «Дня цивільного захисту».

Об’єктові тренування, практичні заходи проведені протягом дня:

 -5-і класи. Захист стіннівок. Участь у грі-вікторині «Стежина пригод».

 -6-і класи. Захист стіннівок. Участь у грі-вікторині «Школа безпеки».

 -7-і класи. Захист стіннівок. Участь у грі-вікторині «Безпека в запитаннях і  відповідях».

 -8-і класи. Захист стіннівок. Участь у грі-вікторині «Шлях до безпечного життя».

 -9-11класи.  Квест-змагання  «Подолання смуги перешкод».

          Усі учасники об’єктових тренувань практично перевірили здатність грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я і життя, продемонстрували злагодженість дій в умовах екстремальної ситуації.

Переглядів: 21
Читайте також:
• ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення жеребкуванняК-сть коментарів: 0
• «Живий ланцюг» - символ єдності українського народуК-сть коментарів: 0
• День цивільного захистуК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...