МенюПосилання

Оцініть наш сайт
Усього відповідей: 201

Новини


Свято  Науки – це шлях до зірок, які омріяли учні Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»

Свято  Науки – це шлях до зірок, які омріяли учні Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»

                     У кожного учня є свої стимули ходити до школи, виконувати домашні завдання й отримувати оцінки – хороші чи вже, які вдається. Хтось це робить, аби догодити батькам, хтось – щоб бути кращим, хтось хоче довести щось собі й оточуючим, хтось просто відвідує шкільні заняття через те, що так роблять усі і так прийнято в суспільстві. Як показує практика, пливучи  течією обов’язкової загальної середньої освіти, більшість учнів схиляються до думки, що школа – це просто етап у житті, який потрібно пройти, щоб рухатися далі,  що основна мета цього процесу, – це, все таки, здобуті знання, особистісний розвиток, визначення планів на майбутнє.

                 Хоча, звичайно, є й такі юні та допитливі, які конкретно знають, для чого їм потрібно вчитися, завчасно окреслюють перспективу – кожен свою, бачать мету, впевнено йдуть до неї. Але при цьому трапляються й такі особистості, хто отримує задоволення від самого процесу навчання і здобуття знань. Саме таких дітей – переможців і призерів міського, обласного, Всеукраїнських етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін; міського, обласного конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів –членів Малої академії наук;  міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів української мови та літератури імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка; різноманітних інтелектуальних та творчих конкурсів – на святі науки «Шлях до зірок» урочисто відзначили в Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива».   Цього навчального року таких учнів – дев’яносто чотири:

 • 81 переможець міського, 10 переможців обласного, 1 переможець Всеукраїнського етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін;
 • 18 переможців міського, 5 переможців обласного етапів конкурсу-захисту НДР МАН; 2 учнів будуть представляти Київську область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту НДР МАН.
 • 56   переможців міських, 11 переможців обласних, Всеукраїнських творчих конкурсів.

                Учнів нагороджували грамотами й грошовими преміями у чотирьох номінаціях: «Юні знавці», «Майбутнє сьогодення», «Обдарованість та творчість», «Генії навчання»

              Хотілося б перерахувати й описати перемоги  всіх «олімпійців», але для цього, напевно, потрібно було б випустити не одну книгу, тому віддаємо сьогодні шану нашим геніям:

 • Шматкову Максиму – переможцю міського, обласного, Всеукраїнського етапів Всеукраїнських олімпіад з біології, екології; переможцю міського, обласного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР МАН( Всеукраїнський етап конкурсу захисту НДР МАН відбудеться з 19 по 24 квітня 2018 року);
 • Ситнику Євгенію –переможцю міського та обласного етапів Всеукраїнської олімпіади з математики, переможцю міського етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики, інформатики, біології;
 • Коваль Владиславі – переможниці міського та обласного етапів  Всеукраїнської олімпіади з географії; переможниці міського етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови та хімії;
 • Буренкову Олегу – переможцю міського та обласного етапів Всеукраїнської олімпіади з економіки, переможцю міського етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та інформатики;
 • Крастиченко Катерині – переможниці міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН; переможниці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та  міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови    ім. Петра Яцика.

 

     Однією з найприємніших складових свята було вручення подяк батькам наших «олімпійців».

«Нам дуже приємно висловлювати щиру вдячність родинам учнів, –

стверджує директор закладу Клименко Неоніла Іванівна, – адже вони в першу чергу повинні знати, що школа пишається досягненнями їхніх дітей і радіє можливості навчати їхню доньку чи сина. Ми  дуже добре усвідомлюємо, що без підтримки батьків і розуміння з їхнього боку, досягти таких результатів було б важко».

            Особливу подяку директор висловила  учителям, які підготували учнів до участі в олімпіадах, конкурсах. Учительська праця  дуже кропітка і, на перший погляд, непомітна, але є надзвичайно важливою. 22 учителів закладу підготували переможців міських олімпіад та конкурсів, 9 – обласних олімпіад та конкурсів. Нагаєва Л.М., учитель біології, підготувала переможця Всеукраїнського рівня.

          Проведення такого яскравого свята було б не можливе без матеріальної допомоги спонсорів, меценатів. Ми  щиро вдячні сьогодні тим, хто  розуміє, що бездари прилаштуються самостійно, а талановитим потрібна допомога та підтримка. Висловлюємо нашу шану та подяку:

 • Шалімову Володимиру Іллічу, депутату Бориспільської міської ради;
 • Мамедову Назіму Тофіковичу, директору  державного підприємства «Зал офіційних делегацій»;
 • Бурому Андрію Миколайовичу, власнику мережі магазинів «Диван-Хол»;
 • Мартишку Валерію Івановичу, депутату Бориспільської міської ради, голові батьківської ради;
 • Борисенку Володимиру Костянтиновичу,  приватному підприємцю;
 • Жуваку Петру Карповичу, депутату Бориспільської міської ради;
 • Нагаєву Миколі Миколайовичу,  приватному підприємцю;
 • Титаренко Майї Григорівні, приватному підприємцю;
 • Свідру Сергію Миколайовичу, приватному підприємцю;
 • Коломієць Оксані Вікторівні, ресторатору, приватному підприємцю;
 • Маслу Миколі Дмитровичу, приватному підприємцю.

                 У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

            НВК «Гімназія «Перспектива» – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

           Ми  пишаємося своїми розумними,  талановитими учнями.

 Знання — ось та велика сфера, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій смисл і своє виправдання. Здобувайте їх, наші розумні учні. Пірнайте в найтемніші глибини і злітайте до небачених висот. І нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, і збагачується та розширюється наша шкільна талановита родина.

                                           

                                            Заступник директора

                                            Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»

                                            С.Н.Большакова

Переглядів: 151
Читайте також:
• Місячник родинного вихованняК-сть коментарів: 0
• Гімназисти на виставі «Ноктюрн» Миколи ЛисенкаК-сть коментарів: 0
• Осінній конкурс для малечіК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...