МенюПосилання

Чи потрібен в гімназії психолог?
Усього відповідей: 126

Новини


ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення жеребкування

ПОГОДЖЕНО                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ

Педагогічною радою                                              Директор Бориспільського НВК                                        

Бориспільського НВК                                           «Гімназія «Перспектива»    

«Гімназія «Перспектива»                                       _______Н.І.Клименко

протокол від____________№_____                            

                                                                           

                                                           

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок проведення жеребкування

для зарахування дітей до 1 класу

до Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»

на вільні місця

 

І Загальні положення

 

1. Це положення  розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016 і визначає процедуру проведення конкурсного відбору (далі - жеребкування) дітей для зарахування на вільні місця до Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха.

2. Жеребкування – спосіб конкурсного відбору дітей для зарахування на вільні місця.

3. Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи (далі – учасники жеребкування) на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.

4. Під час жеребкування мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадських об’єднань, зареєстрованих в установленому порядку.

5. Жеребкування проводиться, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв на зарахування перевищує загальну кількість місць у перших класах.

6. Зарахування учнів до 1-х класів відбувається за такими правилами:

- до 1 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування НВК, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та / або сестрами дітей, які здобувають освіту у НВК, чи дітьми працівників цього закладу;

- до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування, за результатами жеребкування.

7. Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня.

8. Впродовж двох робочих днів після зарахування дітей, які мають бути зараховані до 1 червня (тобто не пізніше 3 червня), школа має оприлюднити на своєму інформаційному стенді і сайті:

- список зарахованих учнів із зазначенням лише їхніх прізвищ;

- оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування (у разі його проведення);

- інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

- наказ директора про утворення конкурсної комісії з трьох осіб для проведення жеребкування (у наказі визначається склад комісії, процедура проведення жеребкування).

 

ІІ. Конкурсна комісія

 

1. Для проведення жеребкування створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням педагогічною радою закладу освіти.

2. До складу конкурсної комісії входить учителі початкових класів. Головою приймальної комісії є заступник директора з навчально-виховної роботи, який здійснює керівництво початковими класами.

3. Конкурсна комісія збирає, перевіряє наявність документів та приймає рішення про допуск до участі у жеребкуванні на підставі заяви батьків та зазначених документів:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки форма №086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

- оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами.

4. На першому засіданні конкурсна комісія вирішує питання:

 1. Розробляє процедуру проведення жеребкування для зарахування дітей до НВК на вільні місця.

4.2. Визначає тип пристрою для проведення жеребкування.

4.3. Визначає тип жеребків для проведення жеребкування.

4.5. Призначає у разі відсутності під час жеребкування одного з батьків дитини або уповноваженої ними особи члена комісії для діставання з пристрою жеребка.

5. Інформація про те, які з жеребків дають право бути зарахованим на вільне місце, має бути доведена до відома усіх присутніх учасників жеребкування з обов’язковим відображенням у відповідному протоколі засідання конкурсної комісії.

6. Секретар конкурсної комісії фіксує інформацію про результат кожного учасника жеребкування відразу у протоколі засідання конкурсної комісії та підписується усіма членами конкурсної комісії.

7. Відповідальність за дотримання порядку проведення жеребкування на вільні місця покладено на голову конкурсної комісії.

ІІІ. Порядок проведення жеребкування для зарахування дітей до Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» на вільні місця

 1. Жеребкування проводиться на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.
 2. Жеребкування проводиться в приміщенні НВК.
 3. Жеребкування проводиться за допомогою барабана, скриньки або іншого пристрою, що має бути виготовлений з прозорого матеріалу.
 4. Жеребки (картки, аркуші паперу тощо) повинні бути однаковими за розміром, кольором, вагою, формою та іншими ознаками.
 5. Жеребки виготовляються чи запаковуються у спосіб, що унеможливлює ознайомлення з їх змістом до моменту діставання їх з пристрою.
 6. Загальна кількість жеребків має дорівнювати кількості дітей, які претендують на вільні місця.
 7. Кількість жеребків, які дають право бути зарахованим на вільне місце, має відповідати кількості таких вільних місць.
 8. Перед початком жеребкування голова комісії або визначений конкурсною комісією член цієї комісії в алфавітному порядку зачитує список дітей, які беруть участь у проведенні жеребкування та є претендентами на вільні місця.
 9. Голова комісії або визначений конкурсною комісією член цієї комісії наголошує, що загальна кількість жеребків дорівнює кількості дітей, які претендують на вільні місця (називає кількість дітей, які претендують на вільні місця).
 10.  Голова комісії або визначений конкурсною комісією член цієї комісії наголошує, що кількість жеребків, які дають право бути зарахованим на вільне місце, має відповідати кількості таких вільних місць (називає кількість вільних міст).
 11.  Голова комісії або визначений конкурсною комісією член цієї комісії обов’язково демонструє присутнім учасникам жеребкування жеребки, перераховує їх кількість до їх поміщення у пристрій; учасники жеребкування мають право оглянути як жеребки, так і пристрій.
 12.  Після перемішування жеребків у пристрої кожен учасник жеребкування (один з батьків дитини або уповноважена батьками особа) дістає жеребок з пристрою у порядку розміщення дітей у списку, сформованого в алфавітному порядку, розпаковує його, демонструє та оголошує усім присутнім учасникам жеребкування та членам комісії його зміст.
 13.  У разі відсутності під час жеребкування одного з батьків дитини або уповноваженої ними особи жеребок замість них дістає з пристрою визначений конкурсною комісією член цієї комісії.
 14.  Після діставання останнього жеребка головою або одним з членів конкурсної комісії оголосити результати жеребкування – називає прізвища учасників жеребкування, які будуть зараховані до 1-х класів.
 15.  Секретар конкурсної комісії фіксує в протоколі результати жеребкування, протокол повинні підписати усі члени конкурсної комісії.

16. Учасник жеребкування може звернутись зі скаргою до управління освіти і науки Бориспільської міської ради протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.

ІV. Зарахування до Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» на вільні місця

 1. Результати жеребкування є підставою для видання відповідного наказу про зарахування дітей на вільні місця.
 2. Зарахування дітей на вільні місця відбувається за результатами жеребкування до 15 червня включно.
 3. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:
  • до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;
  • упродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування на вільні місця.

 

Переглядів: 64
Читайте також:
• Тренінгове заняття «Коло проблем, або Коли ми ризикуємо»К-сть коментарів: 0
• Відкритий урок-зустріч з Ольгою КацанК-сть коментарів: 0
• Всеукраїнський радіодиктант національної єдностіК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...