МенюПосилання

Навіщо ви приходите до гімназії?
Усього відповідей: 117

Новини


ПАМ’ЯТКА

ПАМ’ЯТКА

щодо дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів

для здобувачів освіти,  батьків та вчителів

у Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива»

 

 1. Вхід до освітнього закладу батьків або осіб, що їх заміняють, бабусь та дідусів з початку навчального року суворо заборонено (у разі необхідності вхід можливий за попередньою домовленістю з адміністрацією НВК).
 2. У приміщення НВК допускаються тільки здобувачі освіти, вчителі та персонал за наявності захисної маски (крім учнів 1-4 класів).
 3. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями НВК дозволяється без використання захисної  маски.
 4. Захисні маски не використовуються під час навчальних занять. Під час пересування здобувачів освіти старшої школи (на перерві, перехід до окремих навчальних кабінетів) приміщеннями НВК використання   захисної маски є обов’язковим.
 5. Щоденно вчителі та працівники НВК проходять температурний скринінг, у випадку захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) чи підвищену температуру тіла понад 37,2°С працівники не  допускаються  на робоче місце, про що робиться запис у спеціальному журналі.
 6. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника у якого урок.
 7. Батькам рекомендується перед виходом із дому:
 •  провести термометрію  дитини;
 • візуально оцінити загальний стан здоров'я дитини та свій власний. Ні в якому разі не відпускати   до школи дітей з ознаками ГРВІ (температурою, сильним головним болем, нежитям чи кашлем). Усі суб’єкти освітнього процесу  несуть власну персональну відповідальність за правдивість інформації про свій стан здоров’я  та стан здоров'я дітей.
 1. Під час перерв всі учні зобов’язані  ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Заміна масок відбувається кожні 3 години.  Якщо діти або працівники використовують багаторазові маски, то потрібно обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. 
 2. Для утилізації використаних одноразових масок та рукавичок у вестибюлі НВК встановлені спеціальні  бокси. 
 3. Навчання учнів буде відбуватися в одному класному приміщенні.  Перехід до іншого кабінету буде лише на: фізкультуру, інформатику, трудове навчання, англійську мову, музику (на фізику та хімію перехід здійснюється тільки під час виконання практичних та лабораторних робіт). 
 4. Після кожного навчального заняття обов’язково  буде проводитися провітрювання кабінету впродовж не менше 10 хвилин.
 5.  Технічними працівниками після закінчення уроків проводиться очищення та дезінфекція поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо);
 6. Учні початкової школи заходять і виходять лише через блок початкової школи (навіть якщо класна кімната розміщена в приміщенні центрального корпусу).
 7.  Здобувачі освіти старшої школи заходять і виходять тільки через приміщення центрального корпусу.
 8.  На вході до   НВК будуть розміщені антисептичні засоби. Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук.
 9.  У їдальні дотримана відстані між столами не менше 1,5 м та передбачене розміщення за столом не більше 4 осіб. Діти харчуються згідно графіку складеного адміністрацією НВК.
 10.  У разі виявлення захворювання на  коронавірус  серед здобувачів освіти  педагогічні та медичні  працівники керуються  Алгоритмом дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19)  серед здобувачів освіти Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»

 

                                             З повагою, адміністрація закладу.

Переглядів: 27
Читайте також:
• Увага!!!Увага!!!Увага!!! У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюваністю населення на кір та інші інфекційні захворюванняК-сть коментарів: 0
• Шевченко – гордість націїК-сть коментарів: 0
• Перше весняне святоК-сть коментарів: 0
Всього коментарів: 0
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...