МенюПосилання

Оцініть наш сайт
Усього відповідей: 204

Родинне виховання

МІСЯЧНИК РОДИННОГО ВИХОВАННЯ

Наша гімназія – одна велика, дружня родина.

Споконвіку для нашого народу найвищим і найсвятішим були ідеали сім’ї як першооснови життя людини.  Щороку у жовтні в Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива» проводиться місячник родинного виховання.

Тож місячник «Я – родина-Україна» має на меті формування у дітей моральних цінностей з позиції добра, справедливості, людяності, відповідальності кожного учня за власну родину, важливість ролі сім’ї у житті суспільства, залучення до родинних традицій і звичаїв та родинно-побутової культури українців.

В рамках місячника були проведені такі заходи:

конкурс-виставка "Я і мама: своїми руками" для учнів п’ятих класів. Серед робіт, представлених учнями, можна побачити різноманітні за стилем та технікою виконання неймовірні речі: картини, вироби декоративно-прикладного мистецтва, кулінарні шедеври та іще багато іншого. Діти з радістю розповідали про свої захоплення та таланти своїх матусь, які допомогли їм у підготовці до виставки.

виставка-спогад родинних фотоальбомів, у якій прийняли активну участь учні шостих класів. Вони із радістю презентували сімейні студентські та армійські фото, розповідали про своїх родинних знаменитостей та їхні досягнення.

конкурс на кращий календар сімейних свят серед учнів сьомих класів, під час якого діти не просто виготовляли оригінальні календарі, а й розповідали про свої родинні традиції та улюблені свята.

розважально-пізнавальна гра "Що в імені твоєму?", в якій команди-учасники виявляли  свою творчість та ерудицію у кількох конкурсах : "Візитка", "Відгадай свою зірку" та "Інтелектуальний". Не менш захопливим було і домашнє завдання - сценка, у якій діти презентували найпопулярніше ім’я свого класу. Учасники підходили до завдань креативно, з почуттям гумору. Не було переможців і переможених, бо разом ми - одна гімназійна родина.

конкурс стіннівок "Кумедні випадки з життя нашого класу" для учнів 10-11 класів, "Моє родове дерево" та  «Етно емблема» для учнів восьмих класів.

 

 

English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...